GALIME JUMS PADĖTI

FINANSŲ VALDYMAS – PAPRASTAS RAKETŲ MOKSLAS!

Jūsų verslas pastoviai sukuria labai vertingą turtą – didelius duomenų srautus. Tai yra visi buhalterinės apskaitos įrašai, Jūsų klientų ir darbuotojų atliekamos operacijos bei kita vertinga informacija. Ar Jūs gaunate maksimalią naudą iš šio turimo turto?

Mes padėsime Jums sutvarkyti Jūsų buhalterinę apskaitą taip, kad ji jau nebebus tradiciniu kaštų centru, o taps vertingu pridėtinės vertės šaltiniu Jūsų verslui. Užtikriname efektyvų buhalterinės apskaitos tvarkymą, tinkamai struktūrizuojame visą įmonės finansinę ir nefinansinę informaciją ir suteikiame galimybę ją analizuoti su moderniu duomenų analitikos įrankiu – Microsoft Power BI. Tai leis Jums žymiai efektyviau kontroliuoti verslą ir priimti teisingus verslo sprendimus, o iškilus klausimams dėl tinkamo informacijos panaudojimo, mūsų finansų analitikai visada padės surasti teisingą atsakymą.

Sutaupyti laiko skiriamo verslo ir finansų analizei
Priimti tikslesnius ir greitesnius verslo valdymo sprendimus
DIDINTI VERSLO PELNINGUMĄ
SUTAUPYTI APYVARTINIŲ LĖŠŲ
Suvaldyti pinigų srautus
SUTVARKYTI BUHALTERINĘ APSKAITĄ IR PADIDINTI JOS EFEKTYVUMĄ

PASLAUGŲ PAKETAI

Paslaugos

Verslo analitika

Visada aiški finansinėpadėtis
GERIAUSIAS PASIRINKIMAS!

Buhalterinė apskaita + Verslo analitika

Viskas, ko reikia efektyviam verslo valdymui!

Buhalterinė apskaita

Apskaita be rūpesčių!!
Buhalterinė apskaita
Konsultavimas buhalterinės apskaitos klausimais
Apskaitos procesų struktūros adaptavimas pagal įmonės veiklos specifiką
Microsoft Power BI programos integracija su buhalterinės apskaitos programomis
Verslo analitikos ataskaitos naudojant Microsoft Power BI programą
Papildomų analitinių ataskaitų kūrimas pagal kliento poreikius
Mėnesinė įmonės finansų analitiko apžvalga
Mėnesinė finansininko konsultacija (1 val./mėn.)

DUK

Dažniausiai užduodam klausimai

Kokia yra man nauda iš verslo analitikos?

Kiekvienas verslas pastoviai kaupia didelius kiekius duomenų, kuriuos galima panaudoti verslo valdymo efektyvumo didinimui. Tinkamai sutvarkius Jūsų buhalterinės apskaitos įrašus, klientų ir darbuotojų operacijas bei kitus duomenis, galima gauti vertingą informaciją, kuri padės Jums padidinti pelningumą, sutaupyti pinigų ir atsisakyti nereikalingų išlaidų. Visos didžiosios įmonės jau seniai suprato, kokią didžiulę naudą suteikia verslo analitika ir jau daugelį metų sėkmingai naudoja duomenų analitikos įrankius pardavimų, pelningumo ir verslo efektyvumo didinimui. Nuo šiol verslo analitikos sprendimai ir jų teikiama nauda yra prieinami praktiškai kiekvienai įmonei. Mes parodysime Jums, kaip tai padaryti.

Kas įeina į verslo analitikos paslaugas?

Teikdami verslo analitikos paslaugas mes įvertinsime Jūsų apskaitos ir esamų finansinių procesų struktūrą, pateiksime jų gerinimo pasiūlymus, kad jie labiau atitiktų Jūsų verslo modelį, integruosime duomenų analitikos įrankį MS Power BI su esamomis apskaitos sistemomis ir pateiksime verslo sprendimams priimti reikalingas analitines ataskaitas. Analitinės ataskaitos yra automatiškai sinchronizuojamos su apskaitos sistemomis tam tikru sutartu periodiškumu. Tai reiškia, kad Jūs pastoviai žinosite savo verslo finansinę padėtį ir galėsite ją kontroliuoti. Be to kiekvieną mėnesį Jūs gaunate nemokamai 1 val. trukmės mūsų finansų analitikų konsultaciją, komentarą, apibendrinantį įmonės mėnesio finansinius rezultatus, buhalterinės apskaitos duomenų registravimo kontrolę bei pastovią analitinių ataskaitų korektiškumo priežiūrą.

Ar teikiate buhalterinės apskaitos paslaugas?

Taip.

Ar yra sudėtingas buhalterinės apskaitos tvarkymo perkėlimas iš kito buhalterio (-ės) pas Jus?

Paprastai buhalterinės apskaitos tvarkymo perkėlimo procesas nėra sudėtingas. Dažniausiai, Jūs to net nepajaučiate – Jūs nurodote mums buvusių buhalterių kontaktus, suteikiate mūsų darbuotojui prieigą prie svarbiausių sistemų (Sodra, Mano VMI, EDS), o visą kitą mes sutvarkome patys.

Ką aš gaunu pasirinkęs paketą „Buhalterinė apskaita + verslo analitika“?

Visų pirma, Jūs gaunate pilnai sutvarkytą buhalterinę apskaitą – nuo sąskaitų registravimo iki mokesčių apskaičiavimo ir finansinės atskaitomybės sudarymo. Be to, visą verslo analitiką Jūs gaunate nemokamai. Taip, teisingai – nemokamai: Jums nieko nekainuos nei MS Power BI integracija su Jūsų apskaitos sistemomis, nei kasmėnesinė analitinių ataskaitų priežiūra, nei finansų analitiko kasmėnesinė konsultacija ir komentaras. Ar tai yra įmanoma? Taip, kadangi savarankiškai tvarkydami Jūsų buhalterinę apskaitą sugebame darbus organizuoti taip efektyviai, kad galime Jums teikti verslo analitikos paslaugas visiškai nemokamai.

Ar pasirinkus paslaugą Buhalterinė apskaita+Verslo analitika klientas gali tureti įmonės vidinį apskaitos darbuotoją?

Taip, gali, ir tam tikroms įmonėms rekomenduotume turėti vidinį apskaitos darbuotoją, nes taip darbas vyktų efektyviau ir greičiau.

Su kokiomis apskaitos sistemomis yra integruotas duomenų analitikos įrankis MS Power BI?

Šiuo metu turime integracijas su šiomis apskaitos sistemomis: Finvalda, Rivilė, TSM.

Kokiu periodiškumu yra atnaujinami verslo analitikos duomenys?

Verslo analitikos duomenų atnaujinimo periodiškumas yra nustatomas pagal poreikį. Dažniausiai duomenys yra atnaujinami kiekvieną dieną, tačiau galima pasirinkti tiek dažnesnį (pvz., kiekvieną valandą), tiek ir retesnį (pvz., kiekvieną savaitę) duomenų atnaujinimą.