Mūsų klientai

Atsiliepimai

Su FAVS pagalba identifikavome buhalterinės apskaitos tvarkymo trūkumus bei sustatėme tobulinimo planą, kurio didžioji dalis per metų trukmės bendradarbiavimą buvo įgyvendinta;
Suderinome ir įsidiegėme pagrindinių įmonės finansinių rodiklių įvairiais pjūviais ataskaitas, leidžiančias vadovams greitai įvertinti situaciją ir priimti atitinkamus, faktais ir skaičiais paremtus sprendimus;
– Bendradarbiavome ir konsultavomės verslo steigimo Vakarų Europoje klausimais, dalyvaujant išoriniams investuotojams, įskaitant ir verslo plano parengimą.
– Gavome daug vertingų konsultacijų įmonės finansų ir apskaitos tvarkymo klausimais.

Mantė Januškevičienė
Vykdomoji direktorė
Metasite Business Solutions, UAB

FAVS padėjo išspręsti problemas, susijusias su įmonės resursų valdymu, finansinių tikslų ir jų pasiekimo strategijos formavimu. Suprantamai ir aiškiai pateikiami, komentuojami svarbiausi įmonės finansiniai rodikliai leido daryti racionalesnius sprendimus įmonės valdyme. Puikios konsultacijos vieno ar kito sprendimo priėmimo klausimu.

Aidas Ditkus
CEO
Amber Paper UAB

Iki šiol iš mūsų bendradarbiavimo – tik patys geriausi atsiliepimai. T.y. :
– savalaikiai išsamūs atsakymai;
– geranoriškumas ieškant verslo kontrolei optimaliausių finansinės ir verslo kontrolės metodų ir produktų;
– profesionalumas;
– lankstumas;
– nuoširdus ir geranoriškas vadovų požiūris ir komunikacija bandant išaiškinti kaip finansų analitika gali būti integruota į verslo valdymą (įskaitant savikainas, darbuotojų efektyvumą, atskirų klientų ir produktų tiekėjų finansinę analizę).

Romualdas Dudutis
UAB Agrokonsultos grupė

Bendradarbiavimas su FAVS padėjo į įmonės finansus pažvelgti giliau, suprasti kaip juda pingų srautai, iš anksto numatyti potencialias galimybes ir grėsmes bei būti ramiam, kad visi buhalteriniai klausimai gerose rankose. FAVS padėjo išspręsti pardavimų pelningumo apskaičiavimo klausimą, užtikrino efektyvią išlaidų kontrolę. Galiu drąsiai rekomenduoti FAVS kaip patikimus ir lanksčius partnerius finansų valdymui.

Saulius Gintautas
Direktorius / CEO
UAB "Tvirta komanda"

Pagrindinė nauda, kad jaučiuosi saugus, jog buhalteriniai ir kiti dokumentai bus sutvarkyti laiku, pagal galiojančius įstatymus ir atsižvelgiant į įmonės naudą. Konsoliduota mano įmonių ataskaita leidžia matyti, kur yra problemos, o kur atvirkščiai – viskas gerai. Tai pat man svarbūs periodiniai susitikimai su įmonės atstovais, kurių metu aptariami visi klausimai, susiję su buhalterija ir įmonės finansų strategija.

Viktoras Sidorovas
Medicinos mokslų daktaras, dermatologas
Vilniaus lazerinės dermatologijos centras

Kokybiška buhalterinė programa, kurią įdiegė FAVS,  leidžia itin nesudėtingai rašyti sąskaitas, tvarkyti sandėlio operacijas, ko iki ateinant į šią įmonę neturėjome. Operatyvus FAVS buhalterinių užduočių vykdymas paspartina daugelį įmonės procesų. Jei įmonė nori augti, plėstis ir uždirbti, rekomenduotume rinktis FAVS.

Deividas Mikaliūnas
Vadovas
PRO7 - Viskas Švarai

Susitvarkė apskaita, pasidarė aiškiau kam leidžiame pinigus ir kur galime sutaupyti, gerokai supaprastėjo finansų tvarkymas. Ypatingai vertinu kas mėnesinius susitikimus, kai aptariame įmonės finansinę padėtį, gaunu daug naudingų patarimų, kartais tiesiog pasvarstome, ar verta imtis kokios veiklos ir jos atsisakom, jei matom, kad tai per brangiai kainuos arba gali neduoti tos naudos, kokios tikimės.

Nijolė Miknevičienė
Generalinė direktorė
UAB „1-asis vertimų biuras“

FAVS mums padėjo įvesti tvarką finansinėse ataskaitose, tinkamai struktūruoti išlaidų ir pajamų eilutes,  kas per ilgesnį periodą leidžia lengvai įvertinti finansinių srautų dinamiką, jų įtaką įmonės veiklai, bei priimti tinkamus sprendimus. Sukurta struktūra užtikrina savalaikę ir įžvalgią finansų analizę – už ką esame labai dėkingi. Iš tiesų galima teigti, kad įsigijome kvalifikuotą aukštos kompetencijos finansų direktorių, kuris operatyviai teikia įžvalgas, turime puikią analizę ir lengvai palyginamus duomenis. Manau, kad sprendimas keisti buhalteriją į FAVS buvo puikus kokybinis šuolis mūsų vidinėje veikloje ir vienas geresnių administracinių sprendimų.

Ignas Silevičius
Plėtros vadovas
EIVA BEAUTY, UAB