Esame finansų ekspertų komanda
padedame analizuoti ir valdyti įmonių finansus.

Kas mes esame

Esame finansų ekspertų komanda – padedame analizuoti ir valdyti įmonių finansus, suprantama ir žmogiška kalba pateikiame pasiūlymus verslo sprendimams priimti.

Mūsų privalumai – gilios akademinės žinios, praktiniai įgūdžiai bei daugiau kaip 13 metų patirtis finansų valdyme.

Esame įsitikinę, kad kiekviena įmonė turi neišnaudotų finansinių resursų. Mūsų pagrindinė užduotis – padėti atskleisti šį paslėptą finansinį potencialą. Jums tai reiškia – sutaupytą laiką, mažesnes sąnaudas, didesnį pinigų srautą ir pelną.

Kodėl mes esame

Kurti naują verslą – jaudinanti patirtis. Kaip svajonė atrodo ta diena, kai baigsis ilgai trunkantis verslo įsibėgėjimas, pradės plūsti užsakymai, atsiras galimybių plėsti komandą. Atrodo, kad tą dieną galėsime atsilošti kėdėje, sunerti rankas už galvos, nusišypsoti ir pirmą kartą ramia širdimi pasakyti – dabar išeinu atostogų.

Realybė visgi dažnai pasišaipo iš tokių mūsų svajonių. Tie, kas tai patyrė, žino: kai verslas įgauna pagreitį, kai nebegalime mintinai išvardinti visų savo klientų, kai tobulėja ir sudėtingėja gamybos metodai – viskas lyg vėl prasideda iš naujo. Senieji metodai nebetinka, procesai tampa sunkiai aprėpiami vienam žmogui, o rizika su kiekvienu sprendimu – tik didėja.

Kartu didėja ir atsakomybė vadovui dėl kiekvieno jo sprendimo. Atsakomybė ne tik dėl savo paties, bet ir kolegų finansinio stabilumo. Jiems priimti nebepakanka intuicijos ar pasitikėjimo sėkme. Prireikia informacijos. Reikia patikimos analizės. Reikia, kad sprendimai būtų pagrįsti, teisingi ir kuriantys vertę.

Todėl gerai šalia turėti partnerį, kuris supranta, kad vadovas ne visada turi laiko sudėtingoms analizėms. Kuris supranta, kad sprendimams priimti reikia ne tik „ekselio“, bet ir verslo supratimo. Kuris gali ne tik suskaičiuoti, bet ir pasiūlyti, ką daryti, kai banaliai pritrūksta pinigų įsipareigojimams padengti ar reikia priimti rizikingą sprendimą.

Mūsų komanda

image

Vitalij Šostak

Direktorius, finansų analizės ir valdymo ekspertas, „Favs“ steigėjas.

Darbo patirtis – 12 metų.

Veiklos sritys: įmonių finansų analizė; investicijų valdymas; įmonių veiklos organizavimas ir valdymas.

Įvairios pareigos įmonėse: Orion Securities, SEB bankas, Citadele investicijų valdymas, Citadele Asset Management (Latvija), Novus Asset Management.

CFA sertifikatas (Sertifikuotas Finansų Analitikas). asfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

image

Rokas Toomsalu

Finansų ir verslo valdymo konsultantas, „Favs“ steigėjas.

Darbo patirtis – 13 metų.

Veiklos sritys: investicijų valdymas, įmonių veiklos organizavimas ir valdymas, investicijų pritraukimas, mažmeninė prekyba.

Įvairios pareigos įmonėse: SEB Investicijų valdymas, Commercial Union Lietuva, Citadele investicijų valdymas, Novus Asset Management, Art Inn, ABP Apranga.

Licencijuotas finansų maklerio konsultantas, licencijos Nr. S336

image

Asta Nikiforova

Vyriausioji Buhalterė, Buhalterinės apskaitos ekspertė.

Darbo patirtis – 17 metų.

Veiklos sritys: buhalterinė apskaita.

 

Įvairios pareigos įmonėse: Moor Stephens Vilnius, Verslo auditas, Baltijos-Amerikos verslo fondas, Baltijos renta.   aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Išsilavinimas: Buhalterinė apskaita (VKK). aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa